5 Simple Statements About ثبت شرکت Explained

-تکمیل فرم تعیین نام به ترتیب اولویت نام های پیشنهادی و همچنین فیش واریزی

رای ثبت به دو نوبت آگهی در روزنامه نیاز دارید که این هزینه با توجه به نوع روزنامه ای که انتخاب کرده اید، اندازه قلمی که آگهی شما دارد، اندازه کادری که برای آگهی در نظر گرفته اید و... مشخص می شود و نمی توان مبلغ آن را به طور دقیق مشخص کرد.

 سی و پنج درصد از بیست درصد فوق، باید به صورت نقدی توسط موسسین تهیه شده و در حساب بانکی ای با اسم " شرکت سهامی عام در شرف تاسیس " سپرده شود .

در نهایت آخرین آگهی در روزنامه هم منتشر می شود و شرکت شما با موفقیت به ثبت رسیده است.

 اگر شرکا یا سهامداران شخصیت حقوقی داشته باشند، کپی آگهی تاسیس، روزنامه رسمی، کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات + کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده نماینده شخص حقوقی .

موسسه ثبت فرهنگ با داشتن افراد مجرب و متخصص و با در نظر گرفتن تمامي موازين و مقررات راهنمای ٢٤ ساعته شما كارفرمايان محترم بصورت آنلاين و حضوري در تمامی مراحل همراه ميباشد.

اگر آورده شرکت غیر نقدی باشد ارائه گزارش تبدیل به وجه نقد کارشناس رسمی دادگستری .

شماره تماس ۰۲۱-۷۴۳۱۸۷۰۰ آدرس تلگرام sabtyar_support@ ما با شما تماس می‌گیریم

همکاران گرامی ما در موسسه حقوقی مشهور در تمام نمایندگی‌ های ما در شهرهای مختلف ایران و برخی از مهمترین کشورهای جهان، قبل از مقوله همکاری، در واقع دوست و شریک کاری ما محسوب می‌ شوند و به همین دلیل است که بسیار دلسوزانه و با عشق فعالیت میکنند و پیشرفت و بالندگی موسسه را پیشرفت و موفقیت خود میدانند.

البته نگران این موضوع نباشید، عضویت در نهاد مالی هم اگر چه کار ساده ای نیست، اما اگر یک مشاوره متخصص و کار بلد کنار خود داشته باشید، به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

نکته: مدارک مورد نیاز برای اخذ پروانه تاسیس شرکت تعاونی شامل موارد ذیل است:

همانطور که در click here مقالات قبلی اشاره کردیم مراحل ثبت شرکت به طور کلی شامل: ثبت شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها، تایید نام شرکت، تنظیم مدارک و ارسال آن‌ها به اداره ثبت شرکت‌ها و ثبت نهایی شرکت می‌باشد.

 کپی شناسنامه و کپی کارت ملی همه اعضای هیات مدیره، سهامداران و بازرسین که توسط دفاتر اسناد رسمی برابر با اصل شده است .

حداقل اعضای هیات مدیره یا مدیران می تواند یک نفر یا بیشتر باشد و مسئولیت شرکای ضامن، به میزان کل بدهی های شرکت و شرکا سهامی، به میزان مبلغ اسمی سهام هر شریک می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *